Zamknij
REKLAMA

32-letni złodziej paliwa z Kutna w rękach SOK

12:45, 13.11.2019 | SOK
REKLAMA
Skomentuj

Pod koniec października na stacji PKP w Żychlinie funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli na gorącym uczynku sprawcę kradzieży 85 litrów paliwa z wagonu-cysterny.

W niedzielę 27 października około godz. 20:30 funkcjonariusze SOK z Posterunku w Kutnie, podczas patrolu na stacji Żychlin zauważyli osoby postronne przebywające w pobliżu składu pociągu towarowego. Na widok funkcjonariuszy mężczyźni podjęli próbę ucieczki.

Patrol SOK podczas pościgu ujął jednego ze sprawców. Drugi zdołał zbiec poza obszar kolejowy. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze SOK ujawnili zerwane plomby zabezpieczające zawory wagonu-cysterny, z której  sprawcy spuścili paliwo do dwóch beczek o łącznej objętości około 85 litrów. Podczas dokonywania kradzieży ujęty oblał się benzyną, którą mocno już zdążyło nasiąknąć całe jego ubranie.

Ujęty przez SOK sprawca kradzieży to 32-letni mieszkaniec Kutna. Funkcjonariusze SOK przekazali mężczyznę wraz materiałem dowodowym do dyspozycji Komisariatu Policji w Żychlinie, gdzie trwają dalsze czynności w sprawie.

 

(SOK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone